Logo
AREKO-INSTALACJE
tel. kom.790539869 mail: instalacje@e-system.net.pl
OFERTA      Domofony i wideodomofony
                               
 domofon Warszawa domofon Kobyłka domofon  Zielonka domofon Ząbki domofon Pułtusk domofon Nasielsk domofon  domofon Pomiechówek  domofon Nieporęt domofon  Płońsk  domofon Nowy Dwór Mazowiecki domofon Legionowo  domofon Białołęka domofon Radość domofon Wawer domofon Międzylesie dn Otwock dJózefów domofon Sulejówek domofon Okuniewdeodomofon Nasielsk wideodomofon Pomiechówek wwideodomofon Płońsk wideodomofon Zakroczym wideodomofon Modlin wideodomofon Nowy Dwór Mazowiecki wideo


 

 Zajmujemy się instalacją, serwisem i sprzedaźą systemów domofonowych i wideodomofonowych, przewodowych jak i bezprzewodowych, przeznaczonych do domków jednorodzinnych jak i bloków czy całych osiedli. Mając odpowiednią wiedzę i doświadczenie . Podejmujemy się instalacji nietypowych np. takich,  w których obraz z kamery wideofonu moźna wyświetlić na TV, rozbudowanych o dodatkowe wejścia, monitory i unifony, dodatkowe kamery, zamki szyfrowe i radiolinie  do  sterowania otwieraniem furtki, bramy  itp. 
W naszej ofercie znajdą Państwo pełną gamę domofonów i wideodomofonów ( na stronie przezentujemy tylko wybrane modele) takich firm jak: Commax, Proel, Genway, Samsung, Urmet, Deitem, Kenwei, Eura, Onyx.   
Dlaczego warto wybrać naszą ofertę?
 
1. Jest atrakcyjna cenowo. Np. wysokiej klasy zestaw wideodomofonowy CDV- 50/ CDR-40CK firmy Commax wraz z montażem kosztuje u nas 1390 zł netto ( ( 1695,80 zł brutto) podczas gdy cena sklepowa samego sprzętu to 1320 zł netto ( 1610,40 zł brutto).
 
2. Mamy w tej dziedzinie duże doświadczenie. Potrafimy z całej gamy oferowanych na rynku  produktów pomóc Państwu dobrać odpowiedni sprzęt do Państwa potrzeb, warunków pracy, i okablowania na jakim ma on pracować, tak by obraz i dźwięk był jak najwyższej jakości
 
3. Udzielamy kompleksowej gwarancji na sprzęt i usługę instalacji, a co za tym idzie w przypadku awarii nie muszą Państwo dostarczać sami sprzętu do serwisu, a to my przyjeżdżamy nieodpłatnie do Państwa.
 
4. Mając na uwadze powyższe oferujemy i instalujemy tylko i wyłącznie sprzęt sprawdzony, dobrych firm, który posłuży Państwu przez długie lata.
 
Napisz: instalacje@e-system.net.pl lub zadzwoń 790539869 a pomoźemy w doborze odpowiedniego sprzętu i dokonamy jego wyceny.

domofon Legionowo wideodomofon Białołęka wideodomofon Rado
 
Nasze wybrane oferty promocyjne:
Wideodomofon  Commax CDV-50P/ CDR-40CK. Monitor LCD słuchawkowy, kamera z regulowanym kątem widzenia. Zestaw zapewnia wysoką jakość obrazu i dźwięku.  Zestaw można rozbudować o kolejne monitory oraz kamery.
Można też zastosować panel bramowy z dwoma przyciskami
( opcja dwurodzinna)
 
Cena wraz z montażem
1390 zł netto (1695,80 zł brutto)
     
 
 
Wideodomofon Onyx MC-710C.
Monitor LCD 7 cali dostępny w kolorze białym lub czarnym. Wyposażony obok przycisku do otwierania furtki w przycisk do otwierania bramy. Kamera żeliwna z ukrytym obiektywem.
Możliwość rozbudowy o kolejne monitory. czy panel bramowy z dwoma przyciskami ( opcja dwurodzinna)
 
Cena wraz z montażem 990 zł netto ( 1207, 80 zł brutto)
 


 Wideodomofon Onyx MC-411B. Monitor czarno-biały. Kamera żeliwna z ukrytym obiektywem. Możliwość rozbudowy o kolejny monitor.Obsługa rygla.
 
Cena wraz z montażem 
590 zł netto ( 719,80 zł brutto)
 

 


 Zobacz nasze pozostałe promocje:     promocja.xls [Dokument Excel - 416 KB]  

Polecany i oferowany przez nas sprzęt
                               
 
 
Oferowane przez nas domofony i wideodomofony cechuje:
  • wysoka jakość
  • staranność wykonania
  • odporność na trudne warunki atmosferyczne
  • trwałość i niezawodność
  • korzystna relacja : jakość- cena                                         
 
   
   Przed przystąpieniem do realizacji zlecenia sprawdzamy dokladnie w jakich warunkach środowiskowych i oświetleniowych  ma pracować zainstalowany sprzet i w jaki sposób zostało  ewentualnie  wykonane okablowanie. Kupując u nas sam sprzęt bez usługi instalacji możesz przesłac do nas schemat swojej instalacji a my  dobierzemy na tej  podstawie odpowiedni domofon lub  wideodomofon.  
 
   Dobór odpowidniego sprzętu szczególnie ważny jest w przypadku wideodomofonów.
   Przed zakupem i instalacją takiego sprzętu aby uniknąc rozczarowania oraz  dodatkowych kosztów związanych z przeróbkami i ewentualnym dodatkowym osprzętem warto  uwzględnić :
   

 Jak zostało rozwiązane zasilanie 230 V. W wielu instalacjach kable od monitorów jak i od kamery zewnętrznej ( bramofonu) schodzą się w rozdzielni elektrycznej. W takim przypadku najlepiej wybrać wideodomofon z zasilaczem zewnętrznym przystosowanym do montażu na szynie DIN. należa do nich np wideodomofony firmy Genway i Urmet. Tam zaś gdzie zasilanie 230 V zostało bezpośrednio doprowadzone do monitora/ monitorów zdecydowanie lepiej sprawdzą się wideodomofony Commax które mają wbudowany zasilacz w monitor.( a więc monitor podłaczamy bezposrednio do sieci 230V)

Czy chcemy/ możemy umieścić przy furtce mały czy duży panel. W małych panelach montowane są przeważnie kamerki ukryte ( tz pin-hole) Należy pamietać że obraz z takich kamer bedzie miał zawsze nieco gorsze parametry. Po drugie kamerki takie pozbawione są regulacji kąta widzenia kamery.. Jeżeli mamy juz okablowanie pod wideodomofon i zostało ono wyprowadzone zbyt nisko lub zbyt wysoko taką kamerką już tego nie skorygujemy. 
 
Warunki oświetleniowe. Jeżeli nasza furtka znajduje się  od strony południowej lub na przeciwko niej znaduje się np lampa uliczna to musimy liczyć się z tym że obraz z naszego systemu może byc po prostu ciemny. Żadna kamera a już na pewno nie taka jakie montowane sa w wideodomofonach nie poradzi sobie patrząc pod swiatło. Aby przeciwdziałać temu możemy sięgnąc po takie środki jak. 
   -umieszczenie panela zewnetrznego nieco wyżej niż to jest zalecane w instrukcji i skierowanie "oka" kamery w dół       ( dotyczy tylko i wyłącznie droższych modeli wyposazonych w taką regulację)  
   - zamontowanie dodatkowego oświetlenia zapalającego się wraz z chwilą naciśnięcia dzwonka
   - zamontowanie nieco z boku  dodatkowej kamery ( która zastapi kamerę z panela lub będzie pracować  z nią równolegle. 
     
Pole obserwacji.  Kąt widzenia standartowej kamery zamontowanej w wideodomofonie wynosi około 80 stopni. Wystarcza to na obserwację bezposredniego otoczenia furtki ale juz nie wystarczy by dojrzec kogoś kto stanie poł metra z boku lub do obserwacji podjazdu  Jeżeli chcemy zapewnić sobie pełną widoczność co zdecydowanie podniesie komfort i bezpieczeństwo  należy zamontować dodatkowa kamerę.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
 
       
 
 
     
 
   
     
 
 
   
     
 
 
 
        
 
 
 
     
 
 
 
 
     
 
 
 
 
      <>